Oikos Fellowship
"En terwijl zij baden, werd de plaats, waar zij vergaderd waren, bewogen; en zij werden allen vervuld met de Heilige Geest en spraken het woord Gods met vrijmoedigheid."
(Handelingen 4:31)
Navigatie
Welkom Pagina
Visie
Samenkomsten
Dagboek
Geschiedenis
Leidraad
PowerClub
Foto's
Ontwikkelingswerk
Lees en luister
Gegevens
Links
Vragen?
Contact
Maak Nieuwe Pagina
Alle Paginas
Categorieën
Wiki Onderhoud
Bestanden
In/uitloggen
Je Profiel
Meld je aan
Snel Zoeken
Uitgebreid zoeken»
Bespreek (0)
Pagina Code
Historie
Vragen 25 maart 2008
Print
RSS
Gewijzigd: 2008/03/25 23:33 door
Johan Koolwaaij
-
Uncategorized
(10)
»
Vragen bij 'hoe kan je gelukkig zijn'
»
Discipelschap
»
Vragen 25 maart 2008
[X]
»
Geschiedenis
»
Studies Groep 4
»
Studies Groep 2
»
Visie
»
Studies Groep 3
»
Mensen
»
Elijah: samenvatting en vragen
»
Vragen bij 'hoe kan je gelukkig zijn'
»
Discipelschap
»
Vragen 25 maart 2008
Waarom was het eigenlijk toch een daad van liefde voor de mensen toen God in het O.T. mensen liet ombrengen?
Als er zorgen, ziektes e.d. je leven beheersen, waar is dat dan een bewijs van? Wat kun je doen om dat te verbeteren? Wat deed Paulus eraan? (Fil.3)
Wat voor negatieve uitwerkingen heeft het op een wedergeboren Christen als hij probeert gerechtigheid te bereiken door zonden uit zijn leven te bannen?
“De letter doodt, maar de Geest maakt levend.” (2Co 3:6) Hoe bewerkt de Geest dat? Denk aan “Geest ziel en lichaam” (Jer 31:33, Ez 36:27, Ps 32:8 en 1Joh 3:20,21)
Wat zie je in het leven van Herodes, Hitler, Elymas en de waarzeggende vrouw over het karakter van God (en Paulus). Wat was hun relatie tot God? Hoe is God normaal gesproken voor dergelijke mensen? Rom 2:4
(Bonusvraag) Als je niet geheel in het licht wandelt volgens 1Joh 1:6 kan dat een negatieve uitwerking hebben in je leven ? Zo ja hoe werkt dat? (blz 60 vertaling "vergadering nu", laatste alinea) Welke bijbeltekst is hierop van toepassing?
© Oikos Fellowship